Dom, ul. Olkuska

Olkuska, Gaj, Trzebinia, małopolskie

  • 999 999 zł
  • 265 m²
  • 3 773,58 zł/m²

Zdjęcie

Max Home

Skontaktuj się

Dom, ul. Olkuska

Olkuska, Gaj, Trzebinia, małopolskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

999 999 zł

265 m²

3 773,58 zł/m²

Dom, ul. Olkuska

Zaktualizowane: 18 maja 2026

999 999 zł 265 m² 3 773,58 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
947 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1978

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

947 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1978

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 999 999 zł (3 773,58 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 265 m², 5 pokoi
  • Budynek: rok budowy: 1978
  •   materiał budowy: cegła
  • Działka: 947 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-1719/2674/ODS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

AGENT PROWADZĄCY: MARCIN HUS
PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro

WYJĄTKOWY DOM POD LASEM KOMFORT, NATURA I POTENCJAŁ (TRZEBINIA, OSIEDLE GAJ)
Cena: 999.999 PLN Do negocjacji!
Powierzchnia domu: ok. 265 m² | Powierzchnia zabudowy ok. 120 m² | Działka: 947 m² | Rok remontu: 2020

Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni zabudowy ok. (...)

Agent

Max Home

33 816 51...

33 816 51 89

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Max Home

33 816 51...

33 816 51 89

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości