Serce 0 Ulubione

Domy Trzebinia Osiedle Górka

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Trzebinia, na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 250 m2 z garażem i piękną 21 arową działką. Nowy, komfortowy budynek z ciekawie zagospodarowanym ogrodem, altaną oraz dodatkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Trzebinia

Górka,Trzebinia

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Styczniowa

Górka,Trzebinia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa niższa cena! Twoje miejsce do życia - Twój dom w Trzebini Krystynowie! Są miejsca, które od pierwszej chwili budzą ciepłe emocje. Tętnią spokojem, zielenią i poczuciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Styczniowa

Górka,Trzebinia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Górka,Trzebinia

1 360 000 zł147 m² 9 251,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Szukasz spokojnego i ekskluzywnego miejsca, aby uciec z rodziną od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie być blisko Krakowa i mieć do niego szybki dostęp? Do sprzedaży piękny nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górka

Górka,Trzebinia

90 000 zł50 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta na wyłączność! Do sprzedania dom jednorodzinny do generalnego remontu, parterowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni całkowitej ok. 50 m2 w Trzebini, stojący na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Górka,Trzebinia

5 900 zł147 m² 40,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz spokojnego i ekskluzywnego miejsca, aby uciec z rodziną od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie być blisko Krakowa lub Katowic i mieć do niego szybki dostęp? Pod wynajem piękny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij