Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana, ul. Lipcowa

Lipcowa, Górka, Trzebinia, małopolskie

  • 129 000 zł
  • 8,60 m²
  • 15 000 zł/m²

Działka budowlana, ul. Lipcowa

Lipcowa, Górka, Trzebinia, małopolskie

zaktualizowane:
5 kwietnia 2023

129 000 zł

8,60 m²

15 000 zł/m²

Działka budowlana, ul. Lipcowa

Zaktualizowane: 5 kwietnia 2023

129 000 zł 8,60 m² 15 000 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 129 000 zł (15 000 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 8,60 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 18m; szerokość: 10m; teren pochyły
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: HOME, zaktualizowane: 05.04.2023
  •   numer ogłoszenia: 430203

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży dotyczy działki nr 2585/7 w miejscowości Trzebinia.
Działka ma powierzchnię 8.6 a. jest ogrodzona.
Dojazd: asfaltową drogą gminną.

Cena: 129 000 zł

Ustala się podstawowe przeznaczenie terenu pod:
- lokalizację zabudowy jednorodzinnej w układzie wolnostojącym,

W terenach ustala się następujące warunki zagospodarowania terenu:1) dopuszcza się zabudowę na 40% powierzchni działki znajdującej się w terenach budowlanych. (...)

Kontakt

Agent

Piotr Kasprzak

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Piotr Kasprzak

Wysyłanie wiadomości