Działka budowlana, ul. Stokrotek

Stokrotek, Trzebinia, śląskie

  • 138 000 zł
  • 1 025 m²
  • 134,63 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Stokrotek

Stokrotek, Trzebinia, śląskie

zaktualizowane:
17 maja 2026

138 000 zł

1 025 m²

134,63 zł/m²

Działka budowlana, ul. Stokrotek

Zaktualizowane: 17 maja 2026

138 000 zł 1 025 m² 134,63 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 138 000 zł (134,63 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-6156/3123/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

MIRELA SCZENDZINA
Agent prowadzący
 
Na sprzedaż widokowa działka budowlana w miejscowości Trzebinia obok Żywca.
Nasłoneczniona działka w kształcie prostokąta z pięknymi widokami na pobliską panoramę gór w spokojnym miejscu. Dostęp do drogi gminnej ul. Stokrotek jednocześnie szybki dostęp do miasta oraz drogi ekspresowej S1. (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: