Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Trzebinia - Oferty sprzedaży i najmu

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

250 000 zł39,20 m² 6 377,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w zielonej i spokojnej części Trzebini na osiedlu Gaj. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie o powierzchni 55m2 na osiedlu Krze w Trzebini. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależą także.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Kawalerka umeblowana, ul. Gwarków

Trzebinia,małopolskie

1 000 zł26,65 m² 37,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Divo nieruchomości oferuje do wynajęcia: uwaga! Najem tylko w trybie najmu okazjonalnego, najem na co najmniej 12m-cy. Z przyjemnością prezentujemy Państwu kawalerkę znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Trzebinia,małopolskie

239 000 zł47,29 m² 5 053,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: mieszkanie o powierzchni 47,29 m , położone w Trzebini przy ul. 1 maja, usytuowane na pierwszym piętrze w niewielkim, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55,44 m² 7 557,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania z miejscem parkingowym w spokojnej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Krakowa i Katowic?. Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 38 m , zlokalizowany w budynku mieszkalnym w Trzebini (powiat chrzanowski, województwo małopolskie), przy ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł88 m² 3 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie z ogrodem | Trzebinia, ul. Wyzwolenia Na sprzedaż klimatyczne, bezczynszowe mieszkanie położone w Trzebini przy ul. Wyzwolenia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł39,20 m² 6 378 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz komfortowej kawalerki z balkonem w Trzebini do drobnego odświeżenia i własnej aranżacji wnętrz, to ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł62,10 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,1 m , położone przy ul. Jana Pawła II 40 w Trzebini, na 2. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Siersza,Trzebinia

495 000 zł71 m² 6 972 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania dla swojej rodziny, gotowego do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów, to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania! Wyobraź sobie poranek, kiedy promienie słońca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę przestronnej kawalerki o powierzchni 39,2 m2 w Trzebinia. Lokal znajduje się na 2 piętrze, posiada balkon oraz piwnice. Mieszkanie do odświeżenia. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebinia

Trzebionka,Trzebinia

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Trzebinia. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone w Trzebini. Mieszkanie wymaga remontu! Układ funkcjonalny: 2 pokoj e kuchnia łazienka przedpokój Mieszkanie bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Trzebinia,małopolskie

2 750 zł75 m² 36,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe w centrum Trzebini 74,95 m2, z prywatnym ogrodem i własną instalacją fotowoltaiczną 8kw, brak prowizji doskonała lokalizacja: 70 m od rynku w Trzebini,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Krakowska,Trzebinia

319 000 zł45 m² 7 089 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Urzeczywistnij swój pomysł i stwórz nowoczesną Alternatywę obecnego wnętrza! 45 m2 - mieszkanie na pełnej zieleni ul. Wiśniowej w Trzebini. Czeka na Ciebie jasne, ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Widokowe

Widokowe,Trzebinia

449 999 zł81 m² 5 541,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - Trzebinia, osiedle Widokowe Marzysz o przestronnym mieszkaniu w spokojnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnych pomysłów?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Widokowe,Trzebinia

395 000 zł66 m² 5 967 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie znajdziesz tylko U mnie! Jeśli szukasz 3-pokojego mieszkania z osobną kuchnią i balkonem, do całkowitego remontu i indywidualnej aranżacji, to ta Alternatywa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Gaj

Gaj,Trzebinia

250 000 zł40 m² 6 313,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Trzebinia, os. Gaj Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39,6 m , położonego na 1. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna

Trzebinia,małopolskie

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zajmujące całe piętro domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 60 m , z balkonem ok. 5 m , położone przy ul. Jasnej. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwarków

Trzebinia,małopolskie

129 000 zł27 m² 4 840,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Trzebinia, ul. Gwarków 2/21 Lokal składa się z 1 pokoju, przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Widokowe

Widokowe,Trzebinia

420 000 zł66 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta biura nieruchomości grupa finansowa południe cena 420.000 PLN (DO NEGOCJACJI) Oferujemy do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Trzebini- oś Widokowe : -powierzchnia 66.05 m2 -4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Krakowska,Trzebinia

289 999 zł45 m² 6 444,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niższa cena! Idealne mieszkanie w Trzebini - Twoje nowe miejsce! Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45 m , usytuowanego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwarków

Trzebinia,małopolskie

129 000 zł27 m² 4 840,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebinia

Centrum,Trzebinia

305 000 zł45 m² 6 761,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45,11 m2, położone na osiedlu Krakowska w Trzebini. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2019r włącznie z wymianą instalacji. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebinia

Centrum,Trzebinia

305 000 zł45 m² 6 761,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Grunwaldzka

Trzebinia,małopolskie

510 000 zł94 m² 5 437,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jeśli pracujesz zdalnie z domu, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie. Mieszkanie w skład którego wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka oraz duży balkon. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebinia

Trzebionka,Trzebinia

270 000 zł47 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie Trzebinia Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46,71 m2, położone na osiedlu Trzebionka w Trzebini, składające się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Trzebinia

Gaj,Trzebinia

130 000 zł32 m² 4 042,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opis nieruchomości Do sprzedania 32,16m.kw., ładne i atrakcyjne, widokowe, mieszkanie 1- pokojowe z balkonem na Os. Gaj w Trzebini Blisko szkoła podstawowa, przedszkole, pawilony handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Energetyków,Trzebinia

349 000 zł72 m² 4 847,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Witam serdecznie. Sprzedam w ślicznym otoczeniu przyrody mieszkanie 72 m2 na trzecim piętrze. Ul Jana Pawła 2 osiedle Energetyków. Trzy pokoje z kuchnią, łazienka i toaleta oddzielnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebinia

Widokowe,Trzebinia

335 000 zł47 m² 7 158,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mamy do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Widokowym w Trzebini. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Trzebinia,małopolskie

340 000 zł140 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 140m w kamienicy, mieszkanie posiada cztery pokoje, dużą kuchnie, trzy łazienki, balkon, dwie piwnice, garaż, komórkę i dwa ogródki.Mieszkanie umeblowane. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarków

Trzebinia,małopolskie

330 000 zł61 m² 5 409,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie własnościowe 61m2 na 4 piętrze położone w przepięknej okolicy obok lasu, z prześlicznym ogródkiem pod blokiem. Wokół cicha i spokojna okolica, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

287 432 zł36 m² 7 889,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera, z Nami nie zapłacisz podatku pcc i prowizji! -> zapierający dech W piersiach widok na tatry W niedalekiej odległości od krakowa W naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Trzebinia,małopolskie

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania mieszkanie o pow. 45,00 m znajdujące się w Trzebini przy ulicy Wiśniowej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Trzebinia

Centrum,Trzebinia

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Trzebinia Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone blisko centrum Trzebini. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w budynku dwulokalowym. Mieszkanie bezczynszowe. pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gwarków

Trzebinia,małopolskie

130 000 zł27 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie położone w Trzebini na ulicy Gwarków. Lokal składa się z 1 pokoju, ślepej kuchni (z możliwością połączenia z salonem) oraz łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Trzebinia,małopolskie

229 000 zł62 m² 3 693,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na inną nieruchomość (np. mieszkanie, garaż, dom, działka) lub wartościową ruchomość (np. samochód) Oferta Bez Pośredników, od właściciela. Sprzedam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Widokowe

Centrum,Trzebinia

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w bloku, położone w Centrum Trzebini, na Os. Widokowym 8. Ładne mieszkanie o powierzchni ok. 37 mkw (w tym piwnica ok. 3 mkw). Własność hipoteczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Krakowska,Trzebinia

285 000 zł46 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Trzebini 10 minut do Krzeszowic Dojazd do Krakowa 45-55 min Mieszkanie 2 pokoje 46,5 m2 + balkon - Trzebinia, ul. Wiśniowa Mieszkanie 2-pokojowe na spokojnym osiedlu na granicy Trzebini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Krakowska,Trzebinia

296 000 zł40 m² 7 308,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Trzebini 10minut do Krzeszowic Dojazd do Krakowa 45-55 min - autobusy, busy, pociąg, a4. Mieszkanie 2 pokoje 40,5 m2 + balkon - Trzebinia, ul. Wiśniowa Mieszkanie 2-pokojowe na zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Trzebinia

Trzebionka,Trzebinia

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuje na sprzedaż mieszkanie w Trzebini. Lokal został częściowo wyremontowany. Niskie koszty utrzymania. Brak czynszu, jedyne opłaty to media. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Siersza,Trzebinia

670 000 zł94 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Emmerson prezentuje do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 93,8 m kw, zlokalizowane w budynku o kameralnej zabudowie z widokiem na tereny zielone, położone.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij